Kadra Polski Wushu na I połowę roku 2019

KADRA ŚCISŁA: 

1. Tomasz Dybicz – UKS WSWS

2. Karolina Jabłońska – KS Nan Bei Tygrys Rzeszów

3. Anna Kubiak – UKS WSWS

4. Karolina Kulągowska – UKS WSWS

5. Jadwiga Sochaj – Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg

6. Ewa Solarz – KS Nan Bei Tygrys Rzeszów

REZERWA: 

1. Wojciech Adamczuk – KS Nan Bei Tygrys Rzeszów

2. Mateusz Baran – KS Nan Bei Tygrys Rzeszów

3. Emilia Chmurska – UKS WSWS

4. Dorota Ferenc-Kopeć – KS Nan Bei Tygrys Rzeszów

5. Daniel Huayama Chero – Szczecińska Akademia Taijiquan

6. Urszula Łacek – Szczecińska Akademia Taijiquan

7. Wojciech Niepołomicki – Szczecińska Akademia Taijiquan

8. Tadeusz Mendakiewicz – KS Nan Bei Tygrys Rzeszów

9. Ewa Pawłowska – KS Nan Bei Tygrys Rzeszów

10. Michał Samcik – Tai Chi School Piotr Ziemba Poznań

11. Bohdan Sawczyn – KS Nan Bei Tygrys Rzeszów

12. Piotr Ziemba – Tai Chi School Piotr Ziemba Poznań

1. Weronika Wojsznis |Sanda/Qingda|- MKS Kung - Fu Wieliczka

2. Mateusz Ciałowicz |Sanda/Qingda|- Krakowska Szkoła Wushu Sportowego

3. Karol Bromblik |Sanda|- MKS Kunfg- Fu Wieliczka

4. Krzysztof Kubek |Qingda|- Silesian Sanda Club Gaszowice

5. Kacper Kuć |Sanda/Qingda|- MKS Kung Fu Wieliczka

6. Wiktoria Dębosz |Qingda|- MKS Kung Fu Wieliczka

7. Konrad Chrzan |Sanda/Qingda|- MKS Kung - Fu Wieliczka

8. Maksymilian Murszewski |Qingda|- Shaolin Kung Fu Gdynia

1. Julia Augustyn - UKS Kung Fu Tarnów

2. Karol Bromblik - MKS Kung Fu Wieliczka

3. Wiktoria Dębosz - MKS Kung Fu Wieliczka

4. Emilia Rychlewska - Fu Hok Ken

5. Franciszek Stefański - Buski Klub Kung Fu Yantai

6. Beata Engel - Szkoła Chińskich Sztuk Walki SHAOLIN

7. Patrycja Kolaska - MKS Shaolin Żywiec

8. Łukasz Maślanka - UKS Kung Fu Tarnów

9. Ewelina Michalczyk - MKS Kung Fu Wieliczka

10. Katarzyna Migdał - UKS Kung Fu Tarnów

11. Maksymilian Murszewski - Shaolin Kung Fu S.C.S.W. Gdynia

12. Bartosz Oramus - MUKS Choy Lee Fut

13. Tomasz Postawa - MUKS Choy Lee Fut

14. Tomasz Uchwat - MKS Kung Fu Wieliczka

KADRA ŚCISŁA: 

1. Michał Malinowski – Czerwony Tygrys Warszawa

2. Morgan Myśko – Czerwony Tygrys Warszawa

3. Kacper Pałys – Czerwony Tygrys Warszawa

4. Mateusz Siemianow – Krakowska Szkoła Wushu Spotowego

REZERWA: 

1. Artur Cichuta - Złoty Lew Warszawa

2. Kamila Światły - Krakowska Szkoła Wushu Sportowego

TOP